фестиваль естрадно-спортивного танцю
українськарусский
Історія фестивалів
Новини
Учасникам перших фестивалів "ФЕСТ" Для всіх хто володіє будь-якого роду інформацією, даними з перших фествалів "ФЕСТ" просимо долучитися до наповнення сайту і поділитись інформацією. читати детальніше >> "ФЕСТ-2020" XXХ Міжнародний  фестиваль  танцю "ФЕСТ-2020" відбудеться у  лютому 2020р. Інформація по організації  на сайті Заявки на участь у фестивалі Вашого колективу ПРОСИМО подати до 15 січня 2020р. читати детальніше >>
XIII фестиваль "ФЕСТ-2003"

 

                                       ХІІІ фестиваль естрадно-спортивного танцю «ФЕСТ-2003»

                                         (перший тур відбувся у січні, другий –у лютому 2003р.)

Фестиваль організований за підтримки: управління культури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (начальник Г.Карась), Івано-Франківський міськвиконком (голова міста З.Шкутяк та заступник голови О.Сич).

Допомога в організації від управлінь у справах сім»ї та молоді:                                                          облдержадміністрації (начальник Г.Боднар) та міськвиконкому (начальник В.Соловйов) .

Організатор фестивалю - громадська організація КСА «ФЕСТ».

Перший тур фестивалю – концерти танцювальних колективів Прикарпаття відбулися 25,26 січня 2003р.

Кращі танцювальні колективи першого туру фестивалю «ФЕСТ-2003»: «Фламінго» (Калуш), «Зелений талісман» (Косів), «Роксолана», "Грація» (Коломия), «Пролісок» (Пядики Коломийського р-ну.), «Світанок» (Студінка Калуського    р-ну.), «Натхнення» (Долина), « Медитація», «Зірка мрії», «Ельф», «Нове покоління», «Шарм», «Талісман», «Міленіум», школа-ліцей №23 (Івано-Франківськ).

Другий тур фестивалю відбувся 22-23 лютого 2003р. в приміщенні обласного музично-драматичного театру ім.І.Франка.

22.02., початок о 12 та 17 год. – Концерти гостей фестивалю з різних міст України.

23.02., початок о 12 та 17 год. – Заключні концерти кращих колективів фестивалю. Нагородження переможців.

 Всого у фестивалі взяли участь 75 танцювальних груп ,які представили на конкурс 150 танцювальних композицій.

                                                                    22 лютого 2003 р.

Гості фестивалю:

Дитячий ансамбль народного та естрадного танцю «Любавушка». Палац культури «Росток» (м.Київ),        керівник Вікторія Кочеткова

Спортивно-хореографічний ансамбль «Промінець», середня школа № 179 (м.Київ),                               керівник Ірина Коробко

Танцювальний колектив «Мальвіна», Центр профтехосвіти (м Чернігів), керівник Мальвіна Радомська

Ансамбль стилізованого танцю «Альборадо», Палац творчості дітей та юнацтва (м.Хмельницький),            керівник Наталія Мильнікова

Танцювальний ансамбль «Атлантида» (м.Київ), керівник Ольга Павлова та Тетяна Вєрьовкіна

Танцювальний колектив «Екстрім» (м.Южноукраїнськ), тренер Тетяна Балабанова

Танцювальні колективи Івано-Франківської області:

Ансамбль бального танцю «Натхнення», Будинок школяра (м.Долина), керівник Оксана Судол

Дитячий Зразковий танцювальний колектив «Пролісок» (с.Пядики Коломийського р-ну),керівник Лариса Костюк

Танцювальний ансамбль «Світанок», Будинок школяра (м.Тисмениця), керівник Дзвенислава Хмільовська

Танцювальний колектив «Світанок», Народний Дім (с.Студінка Калуського р-ну), керівник Оксана Афанасьєва

Зразковий ансамбль танцювальної мініатюри «Фламінго», Центр художньої творчості учнівської молоді (м.Калуш)   керівник Тетяна Сабодаш, репетитор Іванна Козолиз

Танцювальний колектив «Перлина», Будинок культури (с.м.т.Єзупіль Тисменицького р-ну),                     керівник Ольга Парєшних

Хореографічний колектив «Зіронька», загальноосвітня школа №1  (с.м.т.Перегінське Рожнятівського р-ну.),     керівник Наталія Ляхович

Зразковий танцювальний колектив «Зелений талісман», Центр дитячої творчості (м.Косів),                       керівник Оксана Соколюк

Танцювальні колективи м. Івано-Франківська:

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Зірка мрії", спеціалізована загальноосвітня школа № 1, керівник Тетяна Грибович, головний адміністратор Світлана Єрмоленко

Танцювальний колектив «Едельвейс», Українська гімназія № 1 та ЗОШ № 6,                                           керівник Ернест Інкін

Дитяча хореографічна школа, керівник Світлана Васірук

Танцювальний ансамбль сучасного танцю «Медитація», Центр дитячої творчості, керівник Емма Озимінська

Приватна хореографічна школа-студія «Арт-Клас», керівник Лариса Медведєва

                                                                     23 лютого 2003 р.  

Гості фестивалю:

Студія сучасної хореографії «Малюма і Такете» (м.Київ), керівник Людмила Мова

Танцювальний колектив «Мальвіна», Центр профтехосвіти (м.Чернігів), керівник Мальвіна Радомська

Ансамбль стилізованого танцю «Альборадо», Палац творчості дітей та юнацтва (м.Хмельницьк),                керівник Наталя Мильнікова

Шоу-балет «Геліос», Балетно-спортивна студія театралізованих танців (м.Київ), керівник Олена Чинка

Шоу-балет «Сіріус» (м.Львів), керівник Данило Дерега

Танцювальний колектив «Екстрім», (м.Южноукраїнськ), керівник Тетяна Балабанова

Ансамбль сучасного танцю «Діалог», Міський Палац культури «Текстильник» (м.Рівне),                           керівники Елла та Дмитро Манелюк

Танцювальний колектив «Імідж», Спорткомплекс «Портовик» (м.Маріуполь), керівник Юлія Гарштайнер

Хореографічна студія «Літо», Кафедра хореографії Державного Гуманітарного Університету (м.Рівне),     керівник Лариса  Маркевич

Танцювальні колективи Івано-Франківської області:

Народний аматорський колектив естрадно-спортивного танцю «Роксолана», Культурно-спортивний комплекс «Локомотив» (м.Коломия), керівник Оксана Бондаренко

Група естрадно-спортивного танцю «Ексклюзив», Культурно-спортивний комплекс «Локомотив» (м.Коломия)        керівник Тетяна Стефурак

Танцювальний колектив «Карміл», Будинок культури (смт.Єзупіль Тисменицького р-ну),                          керівник Ольга Парєшних

Зразковий ансамбль бального танцю «Грація», Будинок школяра (м. Коломия),                                       керівник Уляна Почемсана, хореограф Надія Колісник

Танцювальні колективи м. Івано-Франківська:

Група «Талісман», Дитячий клуб «Юність» ЖЕО № 4, керівники Олена Прохніцька та Людмила Хвуст

Танцювальний колектив «Ельф», СЗОШ № 1,  керівник Олена Апостолюк

Ансамбль танцю «Нове покоління», ЗОШ № 24, керівник Олена Чижонок

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Зірка мрії», СЗОШ № 1,                                             керівник Тетяна Грибович, хореограф Тарас Хлабатий, головний адміністратор Світлана Єрмоленко

Танцювальна група " Міленіум",  керівник Уляна Винницька

Група фітнес-клубу «Фіт-ліга», Івано-Франківська обласна Федерація спортивної аеробіки та фітнесу,           тренер Наталя Бабій

Дитяча хореографічна школа, керівник Світлана Васірук

Танцювальний колектив школи-ліцею № 23, керівник Світлана Васірук

Шоу-балет «Шарм», Івано-Франківський Державний технічний університет нафти і газу,                          керівник Олена Чижонок

Шоу-балет «Блейд»,  керівник Олег Михайлюк

Шоу-балет «Експромт»,  керівник Анна Марзаганова

Ансамбль сучасного танцю «Медитація», Центр дитячої творчості,  керівник Емма Озимінська

 

Успішно виступили гості фестивалю танцюристи з Києва ( « Любавушка», «Промінець», «Атлантида», «Малюма і Такете», «Геліос»), Чернігова ( « Мальвіна» ), Хмельницького ( «Альборадо» ), Южноукраїнська ( «Екстрім» ), Львова ( «Сіріус» ), Рівного ( «Діалог»), Маріуполя ( «Імідж»).

Вперше свою програму представила дитяча хореографічна школа-філія Української академії танцю.

У конкурсі «Кращі танцівник та танцівниця фестивалю» переможцями стали у молодшій віковій категорії – Віктор Балабанов з м.Южноукраїнськ, у середній віковій категорії – Аліна Радь, Богдана Хвуст,Юрій Прохніцький з Івано-Франківська та Зоряна Доманич з Косова; у старшій групі – Юля Шарко з Маріуполя, Богдан Прохніцький, Лілія Данищук, Анна Катринець, Олег Михайлюк та Оксана Семкович з Івано-Франківська.

Меценати: управління магістральних газопроводів «Пркарпаттрансгаз», ВАТ «Івано-Франківський Хлібокомбінат», друкарня «Місто НВ», ЗАТ «Фірма «Надія», салон «Ренесанс».

Фотогалерея
 
© КСА "ФЕСТ". Всі права збережено. 2012
Cайт створено в студії ВСТ
м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 9
художній салон-клуб "ОРТУС"
тел./факс (0342) 75-02-32